Duszpasterze

20181003_210137

Proboszcz:

Ks. Zbigniew Grzegorzewski

  • Imieniny: 17 marca
  • Urodziny: 28 maja
  • ust. 22 czerwca 2019 roku

Pochodzi z Czaplinka, z parafii p.w. Trójcy św.

Wyświęcony 30 maja 1992 roku w Bazylice NMP w Kołobrzegu,                                                                                diecezja koszalińsko – kołobrzeska, z rąk ś.p. Biskupa Ordynariusza                                                                          Czesława Domina.

 

 

 

 

 

 

 

72546535_3149966128410218_7287690543528673280_n

Wikariusz:

Ks. Jakub Fotin

Pochodzący z bydgoskiego Fordonu. Absolwent Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Bydgoskiej im. bł. bp. Michała Kozala. Wyświęcony 25 maja 2019 r. w katedrze bydgoskiej przez ks. bp. Jana Tyrawę.

  •     Ur. 5 listopada 1992 r.
  •      Imieniny: 06 maja
  •      Ustanowiony: 1 października 2019 roku

 

 

 

 

Rezydent:

 Ks. kan. Mikołaj SZYMAŃSKI24bd

  • Ur. 06.12.1936
  • Imieniny: 06 grudnia