EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA- bądź odważny – PODEJMIJ WYZWANIE!

DSC_0240Przyjacielu! Już dziś chcemy Cię zaprosić  do wzięcia udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która odbędzie się 18 marca o godz. 19.00, a jej długość wyniesie ok. 10 km. Tegoroczne rozważania oparte będą na własnych przeżyciach i doświadczeniach młodych ludzi.

Dlaczego ekstremalnie?

Ponieważ na tej drodze doświadczysz choć odrobinę bólu i cierpienia. Jezus umarł za Ciebie na krzyżu, a Ty teraz masz okazję przejść z Nim  tę drogę prowadzącą, aż do Zmartwychwstania, jednocząc się w męce i cierpieniu z Panem twojego życia.

Ponieważ będziesz rozważał  przeżycia i doświadczenia młodych ludzi,  historię ich życia, które często są trudne i tragiczne. Znajdziesz czas na refleksję nad swoim życiem, może zobaczysz jakie ono potrafi być okrutne, że jesteś tylko słabym człowiekiem i wciąż upadasz. Jednak niesiesz krzyż na swoich ramionach, kiedy już nie masz sił masz go obok siebie, możesz chwycić się mocno i powstać po raz kolejny, lecz nigdy bez Boga.

DSC_0256Odważ się ! Przyjdź, podziękuj Mu za momenty, w których pomógł Ci wstać i za upadki, które sprawiły, że jesteś silniejszy.

Przyjdź dla Boga i przyjdź dla tych młodych ludzi, którzy otworzą się przed Tobą, dzieląc się trudnymi doświadczeniami , po to, żebyś wiedział jak iść EKSTREMALNĄ DROGĄ TWOJEGO ŻYCIA!

Bracie, Siostro! Pamiętaj : W krzyżu cierpienie, w krzyżu zbawienie, W krzyżu miłości nauka?

W miarę możliwości prosimy o zabranie ze sobą latarek oraz kamizelek odblaskowych. Zapisy po każdej Mszy św., telefonicznie lub osobiście w kancelarii parafialnej i u ks. Marka.

edk