Ekstremalna Droga Krzyżowa ? zaproszenie do pokonania drogi ku Zmartwychwstaniu

ARTYKUŁ WRAZ ZE ZDJĘCIAMI – TUTAJ

Zazwyczaj Droga Krzyżowa kojarzy się z trudem, bólem, doświadczeniem życia? Patrzymy na życie Jezusa i wielokrotnie każdy z nas może zadać pytanie: Dlaczego Jezus musiał nią pójść? Taki młody? Tyle mógł jeszcze dokonać cudów? Tymczasem Jezus pokazał nam, że nie ma życia bez krzyża i drogi bez trudu? Jednak takie życie i taka droga prowadzą zawsze do Zmartwychwstania? naszego Zmartwychwstania? Twojego też?.

Dzisiaj zapraszamy Cię do wzięcia udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej? Dlaczego takiej? Oparta będzie na doświadczeniach z życia? każda stacja z życia Jezusa, to jedno wydarzenie z życia człowieka, który zrozumiał sens tej stacji? Dlaczego jeszcze? poczujemy w tym Jezusa i Jego doświadczenie drogi?

Rozpoczęcie 27 marca o godz. 19.30 w kościele farnym? Trasa długa, ponad 8 km…, trud gwarantowany, wysiłek też… Ubierz się ciepło, zabierz latarkę… Weź ze sobą intencję i dźwigaj z nami ciężar krzyża życia? Zakończenie w Tupadłach przy krzyżu? Później Eucharystia? Po Mszy św. gorąca herbata i chwila we wspólnocie, by być razem? na koniec wrócimy wspólnie ul. Tupadzką do domu?, bądź odbierze Cię ktoś autem?

Ze względów logistycznych zgłoszenia po każdej Mszy św., w biurze parafialnym i u ks. Marka w parafii św. Michała Archanioła.

Do zobaczenia?

EDR