Gorący czas działania wspólnoty PRZYMIERZE- JUŻ JUTRO ZAPRASZAMY NA JARMARK!

????????????????????????????????????

Już od wielu tygodni WSPÓLNOTA PRZYMIERZE aktywnie działa na rzecz Jarmarku Bożonarodzeniowego, który zbliża się do nas wielkimi krokami. Wiele spotkań i zaangażowanie wszystkich diakoni funkcjonujących we wspólnocie to konieczność, aby Jarmark mógł zaistnieć.

W piątek godzinach od 20.00 do 21.00 cała wspólnota zgromadziła się na Adoracji Najświętszego Sakramenty, po to, aby z Bogiem rozpocząć nasze spotkanie, Jemu powierzyć wszystkie plany, które narodziły się podczas spotkań przygotowujących do Jarmarku i w Jego ręce oddać, to co przed nami, a szczególnie zbliżającą się niedzielę…

Zaraz po Adoracji miało miejsce bardzo ważne spotkanie wspólnoty na którym skomponowany został niepowtarzalny „zestaw” zawierający : PAMPERKA, który symbolizuje konkretnego ŚWIĘTEGO, świeczkę z naszym LOGO i Jezusa Miłosiernego.

????????????????????????????????????

W późnych godzinach komisja konkursowa, w której skład weszli członkowie PRZYMIERZA zmierzyła się z bardzo trudnym zadaniem, jakim było wybranie najlepszych prac, które biorą udział w konkursie mikołajowym pt.: Mikołaj do dzieci z Nieba przyleci.. Trzeba podkreślić, że dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem, talentem i niesamowitą twórczością….

Więcej informacji wraz ze zdjęciami na

http://www.przymierze.fara-kcynia.pl/mikolaj-do-dzieci-z-nieba-przyleci-ilosc-prac-dzieci-przerosla-najsmielsze-oczekiwania/

Jarmark już jutro! Wierzymy, że czasochłonna praca wielu ludzi i ich poświęcenie wraz z modlitwą złożoną Jezusowi przez całą wspólnotę przyniesie upragnione owoce i sprawi, że tego dnia będziemy dzielić się radością i miłością, którą napełnia nas Chrystus.