Informacje ogólne

Wieczory biegowe, którym towarzyszyć będzie hasło  ”Miej trochę wiary, wystartuj z Fary” to cykliczne wydarzenie skierowane do każdego, kto wyraża chęci spędzenia aktywnego czasu we wspólnocie.

W każdy piątek o godz. 19:00 spotykamy się na placu przed Kościołem. Rozpoczynamy krótką rozgrzewką prowadzoną przez profesjonalistów z Aktywnej Kcyni, zrzeszającej sympatyków wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej m.in. nordic walkingu, czy biegania.

O godz. 19:15 rozpoczynamy wspólny bieg, w którym tempo oraz  dystans dostosowany jest także dla wszystkich, którzy dopiero rozpoczną swoją biegową przygodę.

Po ukończonym biegu dla każdego uczestnika przewidywane są nagrody : endorfiny – hormony szczęścia, które dają wielką satysfakcję i samozadowolenie, oraz w pełni zasłużony odpoczynek.

Dla chętnych, którzy chcą po zrobieniu czegoś dla ciała, zrobić jeszcze coś dla ducha wychodzimy z zaproszeniem na cotygodniowe adoracje rozpoczynające się o godz. 20:30 i kończące Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

de980554-1459-44d6-bf4d-d793ff699935