Intencje mszalne

Intencje na tydzień od

Niedzieli Wniebowstąpienia Pańskiego –

24 maja 2020 roku

Niedziela Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego – 24 maja 2020 roku

7.00 – Za ś.p. Walerię Wenderlich w Dniu Matki

8.30 – O Bożą opiekę dla Czesławy w 86 urodziny

8.30 – Za ś.p. Joannę Nowak ( imieninowa )

10.00 – Za ś.p. Kazimierza i Anielę Mulewskich

10.00 – Za ś.p. Joannę i Czesława Radeckich i ich Rodziców oraz za ś.p. Czesławę Dreger

11.30 – Za ś.p. Eugeniusza Rakowskiego w 2 rocznicę śmierci

17.00 – Za ś.p. Monikę, Feliksa Klawińskich i zmarłych z Rodziny Klawińskich

Poniedziałek – 25 maja

7.30 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla ks. Jakuba w pierwszą rocznicę święceń kapłańskiech

18.00 – Za ś.p. Stanisława Juras/ od rodziny Dudek z Rudy Śląskiej

Wtorek – 26 maja, wspomnienie św. Filipa Neri

7.30 – Za ś.p. ks. Piotra Naumanna

18.00 – Za ś.p. Zofię Grabarską w Dniu Matki

18.00 – Za ś.p. Danielę i Józefa oraz Esterę

Środa – 27 maja

7.30 – O Bożą opiekę dla ks. Biskupa Ordynariusza Jana Tyrawy w 47 rocznicę święceń kapłańskich

18.00 – Za ś.p. Irenę Tubiszewską w 2 rocznicę śmierci/ od męża i syna z rodziną

18.00 – Za ś.p. Wacława Meller/ od rodziny Malak z Malic

Czwartek – 28 maja

7.30 – Dziękczynna za Boże wsparcie w całym życiu

18.00 – Za ś.p. Agatę Majchrzak ( urodzinowa )/ od synów Huberta i Liwiusza

18.00 – Za ś.p. Jana Wróblewskiego w 1 rocznicę śmierci oraz za zmarłych z Rodziny/ od żony z dziećmi

Piątek – 29 maja, wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej

7.30 – O Bożą opiekę dla Urszuli

18.00 – Za ś.p. Stanisława Juras/ od siostry Anieli z Rodziną

18.00 – Za ś.p. Stanisława Juras w miesiąc po pogrzebie

Sobota – 30 maja

7.30 – O nowe powołania kapłańskie do diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej

18.00 – Za ś.p. Edmunda i Martę Dolatowskich oraz za zmarłych z rodziny z obojga stron

18.00 – O Bożą opiekę dla ks. Proboszcza Zbigniewa w 28 rocznicę święceń kapłańskich

Niedziela Uroczystości Zesłania Ducha Świętego – 31 maja 2020 roku

7.00 – O Boże błogosławieństwo Trójcy Świętej i opiekę Matki Bożej dla synów: Emila, o potrzebne łaski na drodze do kapłaństwa i dla Filipa, o dobry wybór drogi życiowej

7.00 – Za ś.p. Kazimierza i Helenę Czechowskich

8.30 – Za ś.p. Agnieszkę Prajwowską/ od ojca chrzestnego z żoną

10.00 – Za ś.p. Wacława Meller/ od rodziny Meller z Zabłocia

11.30 – Za ś.p. Bogusława Frydrych 9 imieninowo – urodzinowa )

11.30 – Za ś.p. Janinę i Stefana Kurzawów oraz za zmarłych z rodziny

17.00 – Za ś.p. Katarzynę i Feliksa Łyduch