„Bogatym nie jest ten kto posiada, ale ten kto daje” – wizyta Wspólnoty Przymierze w Mielżynie

dsc_0041-copyW niedzielę 29 stycznia wspólnota Przymierze, działająca aktywnie przy naszej Parafii udała się wraz ze swoim duszpasterzem do Domu Pomocy Społecznej, który znajduje się w Mielżynie ok. 100 km od Kcyni.

Już o poranku, bo o ok. godz 7:30 wyruszyliśmy spod ZST, aby tego dnia razem podążać drogą miłości, która zaprowadziła nas właśnie do Mielżyna -tam, gdzie mogliśmy jako wspólnota się wykazać, spełnić, a przede wszystkim radować obecnością drugiego człowieka.

dsc_0255-copyZgodnie z obietnicą, część dochodu z Jarmarku Bożonarodzeniowego została przeznaczona na przebywające w ośrodku dzieci niepełnosprawne, które wymagają szczególnej opieki. Dzięki zebranym środkom mogliśmy ofiarować im to, czego potrzebują najbardziej- ogromne ilości środków czystości : proszków do prania, płynów do naczyń, różnego rodzaju artykułów chemicznych. 

 

Szczegółowa relacja z wyjazd wraz z galerią zdjęć na: http://przymierze.fara-kcynia.pl/bo-jesli-jakas-dlon-ma-miejsce-w-drugiej-dloni-to-jest-wlasnie-przyjazn-wizyta-wspolnoty-przymierze-w-mielzynie/