KOLEJNA AKCJA WOLONTARIUSZY ŚDM ZA NAMI- NIEDZIELA PEŁNA CZYNÓW MIŁOŚCI!

Niedziela  1 maja w naszej parafii była z pewnością bardzo wyjątkowa. Szczególne znaczenie miała ona w życiu wolontariuszy ŚDM z naszej wspólnoty, ale i w życiu każdego Parafianina. Dlaczego? Bo to właśnie dziś nadszedł czas na  kolejne działania naszych młodych!DSC_0014

Zarówno przed jak i po każdej Mszy Świętej można było skorzystać z wielu słodkości, m.in. : placków, eklerów, wszelkiego rodzaju rogalików, łącznie prawie 60 blach słodkich wypieków, ponadto mogliśmy poczęstować się kawą czy herbatą, a przy tym wszystkim złożyć ofiarę i wspomóc wakacyjny wyjazd dzieci i Liturgicznej Służby Ołtarza nad morze i Światowe Dni Młodzieży, które już niebawem odbędą się w Krakowie. 

Od dziś także rozpoczęliśmy promocję koszulek przygotowanych specjalnie na Światowe Dni Młodzieży.

DSC_0002Przez cały dzień mogliśmy cieszyć się naszą wspólnotą, radością rodzinnego świętowania. Tym, że zawsze możemy liczyć na siebie, na naszych parafian i wspólnie działać.

Inicjatywa naszego Duszpasterza ks. Marka wniosła wiele radości w życie każdego z nas, umocniła więź wspólnoty, a przy tym wszystkim stała się pomocą dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.

Dziś już dziękujmy Bogu i ludziom za ten dzień i każde dobro, które dokonuje się na naszych oczach.