Piękna uczta miłości..JARMARK BOŻONARODZENIOWY już w niedzielę!


Okres Bożego Narodzenia to czas przepełniony miłością, ciepłem i ogromną radością. W związku z tym, jako wspólnota chcemy przeżyć choć kilka godzin razem w świątecznej atmosferze.

Na tegorocznym JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM po raz pierwszy znajdą swoje miejsce:

 

dsc_0147

PAMPERKIcoś niezwykłego, prostego, ale zarazem coś, co jest symbolem jedności, miłości i naszej wspólnoty. W różnych kolorach, przygotowane ręcznie „od stóp do głów” przez PRZYMIERZE, to efekt wielu godzin solidnej pracy.

GRONO NASZYCH ŚWIĘTYCH  na specjalnych karteczkach znajdziemy ponad 400-stu świętych, których będą symbolizować pamperki, każdy z nich trafi w ręce kogoś innego, aby dzielić się z Nim swoją drogą do świętości każdego dnia.


dsc_0153

 

ŚWIECZKI Z LOGIEM PRZYMIERZAwyjątkowa świeca, która zajmując miejsce na stole naszych rodzin staje się symbolem niezwykłej więzi, która łączy nas wszystkich i Jezusa, który jest światłem na nasze życie.

A to wszystko w połączeniu z OBRAZKIEM JEZUSA MIŁOSIERNEGO, który jest źródłem naszej miłości.

 

 

Jak co roku nie zabraknie także wielu smakołyków, pośród nich znajdziemy:

 

dsc_0135

 

PYSZNE, PRAWDZIWE, ŚWIĄTECZNE PIERNIKI ze specjalnymi życzeniami – z rozchodzącego się w ustach ciasta, z nutką ludzkiej dobroci i poświęcenia włożonego w wypiek i zdobienie na dużą skalę.

 

 

 

 

MIKSTURKA ROZGRZEWAJĄCA idealna na chłodne i długie wieczory,


BOGATA UCZTA KULINARNA NA CIEPŁO
, a w niej:  najlepsze pierogi z kapustą i grzybami, barszcz dsc_0157czerwony, pieczone jabłka z miodem i orzechami.

Ponadto w tym roku masz szanse zabezpieczyć się przed utratą ciepła, które zyskałeś nie tylko pijąc grzaniec i spożywając ciepłe jedzonko, ale także przychodząc na prawdziwą ucztę miłości i radości wspólnoty- tylko jak?

Wystarczy, że nabędziesz specjalną i wyjątkową KOSZULKĘ Z NAPISEM FARA- KCYNIA, WSPÓLNOTA PRZYMIERZE i naszym LOGIEM!Idealnie chroni ludzkie ciało przed niską temperaturą, a ponadto sprawia, że Twoje serce pała miłością, wypływającą ze wspólnoty z którą się utożsamiasz!

Czekamy na Was, wierząc, że sam Jezus zaprosi Was na ucztę SWOJEJ MIŁOŚCI!

Do zobaczenia w niedzielę-  jesteśmy już od  7.00 przy Kościele!