Pielgrzymki i Wyjazdy – ZAPROSZENIE

Miło nam poinformować naszych Parafian i miłych Gości naszej wspólnoty parafialnej, iż w bieżącym roku 2016 przygotowaliśmy ofertę wyjazdową i pielgrzymkową, by doświadczyć miłości Boga, a także by odkryć cudowne miejsca, które są miejscami poświęconymi Bogu. Chcemy budować w ten sposób wspólnotę wiary oraz radować się z tego wszystkiego, co jest nam dane do upiększania duszy.

W pierwszej kolejności zapraszamy do Pragi i Kotliny Kłodzkiej. Zapraszamy również młodych ludzi, by mogli cieszyć się ze spotkania z Ojcem Świętym Franciszkiem w Krakowie. Tuż przed wakacjami organizujemy bardzo atrakcyjny wyjazd do trójmiasta szczególnie dla dzieci, młodzieży i Liturgicznej Służby Ołtarza, także dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Informujemy także, że z biegiem czasu oferta nasza będzie ubogacana o kolejne wyjazdy. Na co dzień współpracujemy z firmą EURO-TIM w Bydgoszczy, która jest współorganizatorem naszych wyjazdów, pielgrzymek i pięknych przeżyć. Więcej informacji o firmie i biurze turystycznym: www.eurotim.com.pl

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ofert w zakładce po prawej stronie: Pielgrzymki i Wyjazdy 2016.