Prawdziwa radość Bożego Narodzenia..czas miłości i jedności- kolejne kolędowanie przy Żłóbku.


dsc_0560-copyW poniedziałek 26 grudnia o godz. 17.00 w naszej Parafii  po raz kolejny odbył się koncert kolędowy pt.: „Od marzenia do spełnienia..”
Zgromadziła się na nim zaskakująca ilość wiernych, nie tylko naszych Parafian, ale też miłych gości. Kościół wypełniony był po brzegi, a klimat prawdziwego Bożego Narodzenia towarzyszył nam już od pierwszej chwili.

Na początku ks. Marek przywitał wszystkich bardzo serdecznie, dziękując za obecność. Przede wszystkim za to, że znaleźliśmy czas dla NARODZONEGO KRÓLA NASZEGO ŻYCIA- JEZUSA i dla siebie nawzajem, aby przeżyć piękne chwile we wspólnocie.

Po tych słowach nastał moment, kiedy na środku Kościoła pojawiło się kilka osób ze wspólnoty Przymierze, trzymających w dłoniach opłatki. W ten sposób „ przywitał nas „ sam Gospodarz- Bóg, w Swoim Ciele. Jak podkreślił ks. Marek przełamanie opłatka to dzielenie się Bożym Chlebem- Chlebem życia. Moment przełamania to chwila kiedy wszystko co było złe, wszystkie żale, kłótnie, nieporozumienia zostają ZŁAMANE. Nowo narodzony sprawia, że w tym momencie i my możemy zacząć życie od nowa- dokładnie tak jak On.

Całość artykułu wraz z galerią zdjęć na : 

http://www.przymierze.fara-kcynia.pl/prawdziwa-radosc-bozego-narodzenia-czas-milosci-i-jednosci-kolejne-koledowanie-przy-zlobku/