Przygotowania do kolejnego Bożonarodzeniowego Jarmarku ruszyły!

Grudzień zbliża się nieubłaganie, a my już 10 grudnia pragniemy stworzyć Wam wdsc_0112szystkim przepiękny, prawdziwy klimat Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego już dziś zapraszamy Was serdecznie na tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy!

Już od długiego czasu intensywnie myśleliśmy nad tym, co przygotować na ten wyjątkowy grudniowy dzień.

Pragniemy podtrzymać tradycję, dlatego też na jarmarku i w tym roku nie zabraknie pysznych, prawdziwych, świątecznych pierników ze specjalnymi życzeniami, które wykonane są najlepszej jakości ciasta, z wyselekcjonowanych składników, a co najważniejsze z aromatem poświęcenia i miłości włożonej w wykonanie, wypiek i dekorację przepysznych pierników…

dsc_0157

Swoją obecnością po raz kolejny zaszczyci nas idealny na chłodne dni GRZANIEC, ze specjalną miksturką rozgrzewającą, której smak i pachnący aromat zachęci do nabycia tego jakże niepozornego, nadającego się do herbaty i nie tylko słoiczka.

Czekać będzie na nas bogata uczta kulinarna na ciepło– mające szerokie grono wielbicieli pierogi z kapustą i grzybami, barszcz czerwony oraz pieczone jabłka z miodem i orzechami.

????????????????????????????????????

Głęboko wierzymy w to, że stworzona przez nas wszystkich ciepła atmosfera rozgrzeje Cię do maksimum. Chcemy zadbać, abyś podczas długich zimowych wieczorów mógł zawsze wrócić do klimatu jarmarku pijąc gorącą herbatę z przepyszną miksturką, którą możesz nabyć, ale co ważniejsze w wyjątkowym kubku ze św. Michałem Archaniołem, który jest Twoim Obrońcą!

To nie wszystko! Grudzień to ostatni miesiąc w roku to piękny czas podsumowań tego, co już za nami, ale to świetna okazja to spojrzenia w przyszłość, w naszą przyszłość Kochany Przyjacielu!

W związku z tym, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy KALENDARZ PARAFIALNY NA ROK 2018- abyś spoglądając w niego, przypomniał sobie piękno wydarzeń naszej parafii w roku ubiegłym, w których być może uczestniczyłeś razem z nami, a także mógł zapisać najważniejsze daty związane co z tym co czeka nas w przyszłym roku…

Ujrzysz w nim szereg zdjęć ukazujących piękno działań naszej parafialnej wspólnoty- uśmiech dzieci, moc uwielbień, radość wspólnych wyjazdów, Mszy Świętych, wielu wydarzeń….może znajdziesz tam właśnie siebie, a może któreś z nich zachęci Cię, aby jeszcze bardziej uczestniczyć w życiu parafii?

????????????????????????????????????

Czekamy na Was 10 grudnia od godz.7.00 i głęboko wierzymy w to, że sam Jezus zaprosi Was na ucztę swojej miłości!

Nie zapominajcie, że cel jest szczytny!- zbieramy dla naszych dzieci, aby mogły skorzystać z radości wspólnego, wakacyjnego wyjazdu!

Matka Teresa z Kalkuty mówiła: Zawsze ilekroć pozwolisz by Bóg pokochał innych przez Ciebie-ZAWSZE WTEDY JEST BOŻE NARODZENIE!

????????????????????????????????????