UWAGA KONCERT!!! HIP-HOPOWO O BOGU

Czy za pomocą muzyki hip-hop można opowiadać o Bogu, Jezusie, wierze, nawróceniu? Oczywiście, że tak. Zapraszamy na koncert zespołu FULL POWER SPIRIT, który odbędzie się w naszym kościele w poniedzifps148 copyałek, 15 lutego o godz. 11.00. W ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży zaprosiliśmy do naszej wspólnoty największy hip-hopowy chrześcijański zespół w Polsce. Zespół zagości w Kcyni z projektem, a raczej przesłaniem ZNAJDŹ POMYSŁ NA SIEBIE.
Niezliczona ilość koncertów w naszym kraju, a także występy poza granicami kraju m.in. w Niemczech w czasie Światowych Dni Młodzieży i Belgii, są dowodem na ogromną SIŁĘ ICH MUZYKI. Przyjdź i przekonaj się sam o jej MOCY.
fps019Na zaproszenie Caritas Polska kilka lat temu przygotował specjalny utwór oraz klip promujący „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom ? Rozpal serce”– można było zobaczyć go w TVP. Zespół wielokrotnie pojawiał się na telewizyjnym ekranie, biorąc udział w wielu programach m.in. „Od przedszkola do Opola”, „Kawa czy herbata”, „Pytanie na śniadanie”, „Raj”, „Między ziemią a niebem„. Ich piosenka ?Nieśmiertelni? została wykorzystana w filmie p.t. ?Popiełuszko. Wolność jest w nas?.

Chcesz wiedzieć więcej o zespole wejdź na stronę www.fps.kdm.pl, bądź na Facebookowy profil zespołu.

fps130

fps079