Walka o Ciebie trwa- szatan nie śpi!- a Bóg posyła do Ciebie swojego Anioła- przyjdź na Adorację!

Kochany Przyjacielu!

Już dziś WSPÓLNOTA PRZYMIERZE działająca przy naszej parafii pragnie zaprosić Cię na wyjątkową Adorację, która odbędzie się 29 września w łączności z wieczorną Mszą Świętą w naszej Świątyni.

Dlaczego wyjątkowa?

Bo już dziś Bóg wysyła właśnie po Ciebie swojego Anioła, który mówi:  Walka trwa…a szatan nie śpi! Dlatego przyjdź i oddaj pokłon Bogu w tym szczególnym dniu, a św. Michał Archanioł Cię obroni!

Jezus kierując do Ciebie zaproszenie już dziś zapewnia, że będzie z nami obecny. Św. Michał Archanioł przypomina Ci o swej potędze. To On jest Patronem Twojej Parafii– to On broni Cię w życiu codziennym przed tym co złe, to On dziś zadaje Ci proste pytanie :

Ja jestem! Cały czas czekam na Ciebie! Czy tym razem mi zaufasz? Dasz mi szansę, abym obronił Cię przed tym co słabe i grzeszne? – wybór należy do Ciebie!

Przyjdź i zobacz JAK WIELKI JEST NASZ BÓG! –  odkryj Jego wielkość w ciszy, w skupieniu, w śpiewie, w muzyce, odkryj Jego wielkość w SWOIM SERCU!

Bowiem „Niespokojne jest serce człowieka, dopóki nie spocznie w Bogu…”. ”.

I rzeczywiście, prawdziwie szczęśliwym może być tylko ten, kto trwa we wspólnocie z Bogiem– chcesz być prawdziwie szczęśliwym człowiekiem?

A może szukasz kogoś kto stanie się dla Ciebie obrońcą w walce ze złem?

Jesteś na dobrej drodze….jeszcze tylko….kilka kroków…

better-footprints

????????????????????????????????????

 

………..a Bóg czeka na Ciebie i obiecuje Ci piękne SPOTKANIE!