Wesołego Białego Tygodnia?- dużo się dzieje? zdjęcia na wesoło i poważnie

DSC_0351Radość z przyjęcia Pana Jezusa nie zna granic. Dzieci mając w sercu Pana Jezusa w białym tygodniu przeżywają cudowną radość. Każdy dzień zaskakuje, a Duch św. rozlewa radość w ich sercach. Tak było i w dzisiejszym dniu, kiedy dzieci miały robione zdjęcia grupowe?, a następnie?. Duch św. pokazał, co to znaczy mieć poczucie humoru?:-)  Pan Jezus powiedział: jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci nie wejdziecie do Królestwa Bożego?. Każdy z nas potrzebuje w życiu odrobine dziecka?. Możemy się nimi stawać dzień po dniu. Wystarczy troszkę chcieć? 🙂

W niedzielę dzieci w naszej parafii przeżyły radość z przyjęcia Pana Jezusa w Komunii św. Baranek z Nieba zstąpił, by dzieci mogły po swojemu, po dziecięcemu radować się z tego faktu.

DSC_0382Przez cały tydzień na dzieci czekają niespodzianki. W kolejne dni dzieci otrzymują pamiątki Pierwszej Komunii św. Tegoroczne pamiątki wymagały wiele pracy i zaangażowania wielu osób. W pamiątce znalazł się Anioł, który dla każdego został zrobiony ręcznie w specjalnej technice. Znalazło się zdjęcie każdego dziecka zrobione tuż przed Uroczystością.

W kolejnych dniach dzieci przyjmą Pana Jezusa w Najświętszym Ciele i Krwi. Otrzymają także Pisma św. ze specjalną dedykacją. Czeka nas także wyjście na obiecane lody i wspólne spotkanie, jeśli Bóg da?.

Biały tydzień jest czasem radości. Dlatego tej radości dzieciom nie zabieramy, wręcz przeciwnie? Proszę zobaczyć?.