Wspólnota Przymierze z naszej parafii nagrała genialną płytę z kolędami pt. „Przyjdź do Jezusa”

Po raz pierwszy, wiele osób, wszystko w konspiracji, długie przygotowywanie i oczekiwanie, mnóstwo muzyków i bogate instrumentarium, barwny przekaz, wyjątkowa aranżacja… To wszystko stało się cudem w naszej parafii,  gdzie wspólnota nagrała wspaniałą płytę z kolędami i pastorałką…

Inspiratorem nagrania jest nasz wikariusz ks. Marek Januchowski, który wszystkie swoje siły włożył w ten projekt. Zaangażowanych zostało 35 osób.  Włączonych zostało wiele instrumentów muzycznych, które nadają zupełnie nowe brzmienie kolęd, m.in.: perkusja, gitara akustyczna, elektryczna, basowa, instrumenty klawisze, skrzypce, akordeon, flet. Przygotowaniem głosów zajęła się Patrycja Michalczak, która brała udział w finale programu muzycznego Bitwa na głosy, który emitowała TVP. Produkcją muzyczną zajął się członek Przymierza – basista Mateusz Białczyk. W nagraniu uczestniczyło 6 muzyków, oraz 28 osób śpiewających z naszej wspólnoty. 

Na płycie usłyszymy m.in. kolędy znane i lubiane oraz pastorałkę Przyjdź do Jezusa, która jest stworzona ze specjalną dedykacją dla wszystkich słuchających. Płyta została przygotowana w Warszawie, a grafika okładki w Bydgoszczy.

Profesjonalna płyta CD zatytułowana Przyjdź do Jezusa będzie dostępna do nabycia od niedzieli 18 grudnia po każdej Mszy św. w cenie 25 zł. Dochód ze sprzedaży płyt przeznaczony zostanie zwłaszcza na rzecz dzieci z niepełnosprawnością fizyczną i intelektualną z Domu Pomocy Społecznej w Mielżynie, którym opiekują się s. Dominikanki.

Płyta może stać się przepięknym prezentem na Boże Narodzenie dla naszych  bliskich, krewnych, przyjaciół oraz każdego z nas. Wspólnie zaśpiewamy podczas Wielkiego Koncertu na Boże Narodzenie, który przygotowujemy w naszej parafii w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, w poniedziałek 26 grudnia.

Więcej informacji oraz zdjęcia na:

http://przymierze.fara-kcynia.pl/przyjdz-jezusa-genialna-plyta-koledami-efektem-naszych-dzialan/