Zebraliśmy 27.590,60 zł – VIII edycja festynu za nami

a4Tegoroczny Festyn Parafialny „Pomóżmy farze”, który ze względu na pogodę stał się dwudniowym wydarzeniem jednoczącym i integrujących w szczytnym celu całą parafię oraz wszystkich ludzi dobrej woli, przyniósł pozytywne rozstrzygnięcie. W tym roku celem uczyniono zbiórkę środków finansowych na dalszą wymianę ławek. Podczas festynu przygotowano wiele atrakcji, a jedną z nich był m.in występ kabaretu OKO z Bydgoszczy, zespołu BOŻE NUTKI z Bydgoszczy oraz wspólny występ wychowanka Zakładu Poprawczego w Kcyni – Waldka Sikory z ks. Markiem Januchowskim i promocja ich wspólnej płyty „Bóg ma swoje plany” (czytaj o niej tutaj). 

Dzięki hojności wielu ludzi udało się łącznie uzbierać kwotę 27.590,60 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli tę inicjatywę i przyczynili się do zorganizowania  festynu – podkreśla ks. Marek Januchowski, koordynujący całe przedsięwzięcie.
Mimo złych warunków atmosferycznych, przerwania festynu i zorganizowania go w zupełnie innym miejscu, co było sporym wyzwaniem organizacyjnym, osiągnięta kwota jest imponująca. Serdeczne Bóg zapłać!